...
Logo Business hero

Prowadzenie firmowego Instagrama

Social media Instagram

Udana strategia marketingowa na Instagramie wykorzystuje wszystkie narzędzia, jakie platforma ma do zaoferowania.

Typowa strategia obejmuje
instagram
najlepsza jakość usług

Dlaczego Instagram jest ważny dla marketerów?

Instagram jest jedną z najbardziej popularnych platform mediów społecznościowych, ale to nie tylko wielkość bazy użytkowników platformy, która czyni ją atrakcyjną dla marketerów. W porównaniu do Facebooka i Twittera, więcej użytkowników Instagrama śledzi marki i wchodzi z nimi w regularne interakcje.

W rzeczywistości, 8 na 10 kont na Instagramie śledzi firmy. Każdego dnia użytkownicy odwiedzają ponad 200 milionów profili firmowych.

Dodatkowo, użytkownicy ci należą do ścisłej czołówki demograficznej. Prawie dwie trzecie dorosłych w wieku 18-29 lat korzysta z Instagrama. A podział między użytkownikami płci męskiej i żeńskiej wynosi prawie 50/50.

Instagram a Twoja marka

Marki na Instagramie mają wiele możliwości nawiązania znaczących kontaktów z potencjalnymi klientami w sposób, który jest znany i autentyczny. Oznacza to, że jakość Twoich treści na Instagramie ma ogromne znaczenie. Użytkownicy mogą łatwo zauważyć zdjęcia i filmy na Instagramie, które wydają się być wymuszone lub panderingowe.

Około 81% konsumentów używa Instagrama do wyszukiwania produktów i usług. Dzięki wsparciu eksperta ds. strategii mediów społecznościowych, Twoja marka może dotrzeć do milionów potencjalnych klientów, którzy są gotowi do zakupu. Atrakcyjne, angażujące treści zapewnią, że będą oni nadal łączyć się z Twoimi komunikatami ponownie i ponownie.

instagram znaczek Copy
Instagram portal przyszłości

Jakie usługi marketingu na Instagramie oferujemy?

Poprzez poznanie misji i celów Twojej organizacji, Twój strateg może opracować Kampanie na Instagramie, które angażują i konwertują. Dodatkowo, dostosowana do potrzeb analityka pomoże Ci zrozumieć Twoje wyniki, abyś mógł stale ulepszać swoją strategię.

Kompleksowe zarządzanie Instagramem obejmuje działania, które zwiększają zaangażowanie użytkowników i budują Twoją reputację. Twój strateg może zarządzać Twoim kontem na Instagramie, wspierając Twoją markę za pomocą postów graficznych i wideo, historii, udostępnianych treści generowanych przez użytkowników i nie tylko.

Dodatkowo, Twój strateg może pomóc Ci w budowaniu relacji z influencerami – kontami, które mogą promować marki i treści związane z zainteresowaniami ich followersów. Pozyskiwanie, kwalifikowanie i współpraca z influencerami wymaga specjalistycznej wiedzy, aby wiedzieć, kiedy obie strony dobrze do siebie pasują. Influencer marketing jest wyzwaniem, ale przy odpowiedniej strategii może się opłacić w postaci zwiększonej świadomości marki i zaangażowania użytkowników.

Kompleksowe zarządzanie Instagramem obejmuje miesięczne raporty analityczne i 30-minutową rozmowę przeglądową. Raportowanie Instagrama pomaga zrozumieć wyniki i dostosować strategię w oparciu o rzeczywiste dane.

Prowadzenie kampanii na Instagramie w tandemie z innymi działaniami w mediach społecznościowych może zwiększyć Twoje wyniki. Twój strateg może pomóc Ci dostosować kampanię do maksymalnie czterech innych kanałów społecznościowych. Na przykład, wiele marek prowadzi marketing na Instagramie i Facebooku, ponieważ te platformy dzielą się danymi o użytkownikach.

Jednorazowe posty na Instagramie

W miejsce kampanii na Instagramie, strateg mediów społecznościowych może pomóc Ci przygotować jednorazowe posty promujące posty na blogu, webinaria, wydarzenia i inne oferty. Ta opcja może być dobrym pomysłem, jeśli chcesz wesprzeć wewnętrznego eksperta mediów społecznościowych lub po prostu zanurzasz palce w platformie. W ramach usługi, którą otrzymujesz, Twój strateg może pomóc Ci zaplanować posty na Instagramie w oparciu o nasze badania oparte na danych i najlepsze praktyki.

Rozpocznij współpracę

Słuchanie Instagrama

Z ponad 1 miliardem ludzi korzystających z platformy, może być trudno dowiedzieć się, co ludzie mówią o Twojej marce. Wyszukiwanie hashtagów na Instagramie i czytanie rozmów użytkowników jest czasochłonne, szczególnie dla małych zespołów marketingowych.

Twój strateg mediów społecznościowych jest biegły w identyfikowaniu i ocenianiu tego, co mówi się o Twojej firmie i jej produktach. Ponadto, może on udzielić Ci praktycznych wskazówek, jak reagować i dbać o klientów zgodnie z Twoimi celami.

pile 3d instagram logos Copy
instagram logo icon smartphone 3d rendering Copy
Rozpocznij współpracę

Zaangażowanie publiczności - filmy wideo​

Posty wideo na Instagramie cieszą się o 38% większym zaangażowaniem niż posty z obrazkami i mają tendencję do otrzymywania średnio ponad dwa razy więcej komentarzy.

Zaangażowanie użytkowników na Instagramie jest kluczowe dla sukcesu. Twoja marka może zyskać przewagę, pracując ze strategiem nad krótkimi treściami wideo, które konwertują.

 Pamiętaj, że Instagram jest aplikacją przewijaną – Twoja marka często ma mniej niż sekundę, aby zrobić wrażenie, zanim Twój post zostanie przewinięty dalej. Wideo zachęca użytkowników do zwolnienia tempa i zapoznania się z Twoim przekazem, nie wymagając zbyt wiele w zamian.

OD czego zacząć?

Zarządzanie reklamami na Instagramie

Reklama na Instagramie odbywa się w modelu pay-per-click, który wykorzystuje algorytm licytacji, aby umieścić reklamy w kanałach użytkownika i historiach. Korzystając z Facebook Ad Manager, można pokroić swoją publiczność do precyzyjnych kampanii.

Ekspert strateg pomoże Ci zbudować reklamy, zidentyfikować odbiorców i opracować konkurencyjną strategię przetargową. Ta usługa może być połączona z innymi platformami PPC.

Promuj swój biznes na Instagramie

Jeśli chcesz umieścić wiadomość o swojej marce przed ogromną grupą potencjalnych klientów, Instagram jest miejscem, w którym powinieneś być. Zoptymalizowany profil, wspaniałe posty i odpowiednia ilość promocji mogą pomóc Twojej firmie w rozwoju i osiągnięciu sukcesu.

glowing-instagram-logo-pattern (Copy)

Zamów konsultację

Strategowie Business hero zajmujący się mediami społecznościowymi mogą pomóc Ci określić Twój cel, stworzyć interesujące kampanie treści wizualnych i dogłębnie przeanalizować Twoją strategię.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach marketingowych na Instagramie.

Porady naszych ekspertów

Blog

12 istotnych czynników SEO które musisz znać!

12 istotnych czynników SEO które musisz…

On-site SEO to proces dostosowywania treści strony, znaczników i linków wewnętrznych

Strategia SEO dla nowej strony www – jak ją przygotować ?

Strategia SEO dla nowej strony www…

Od tworzenia stron internetowych po branding i projektowanie, jest wiele ruchomych elementów

Pozycjonowanie strony w Google czy kampania Google Ads – co wybrać?

Pozycjonowanie strony w Google czy kampania…

Strona główna NA SKRÓTY Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak sprawić, by Twoja strona…

Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych – dlaczego warto?

Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych –…

Strona główna NA SKRÓTY Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych – wprowadzenie Tworzenie i…

Pozycjonowanie WordPress: Jak zoptymalizować swoją stronę dla lepszej widoczności w Google?

Pozycjonowanie WordPress: Jak zoptymalizować swoją stronę…

Odkryj skuteczne strategie pozycjonowania WordPress i podnieś widoczność swojej strony w wynikach wyszukiwania.…

Poznaj nasz pomysł na rozwój Twojej obecności w Internecie!

Wiemy, że każde działanie marketingowe musi skutkować zwiększeniem przychodów. Tworzymy kompleksowe strategie, które z powodzeniem pozwalają osiągnąć zamierzony cel. Prosimy o kontakt z nami poprzez wypełnienie krótkiego formularza.

Jakimi usługami jesteś zainteresowany?
Jaki budżet planujesz przeznaczyć na działania?
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.