Prowadzenie firmowego Facebooka

najlepsza jakość usług

Prowadzenie firmowego Facebooka - co możemy zrobić dla Ciebie ?

Oferujemy miesięczne pakiety zarządzania mediami społecznościowymi, jak również niestandardowe usługi dla niemal wszystkiego, czego możesz potrzebować w drodze marketingu na Facebooku. 
Możemy zbudować Twoje profile społecznościowe od podstaw, co obejmuje ustawienie ról strony do tworzenia kopii dla Twojej strony biznesowej, dostosowywanie powiadomień, organizowanie zakładek strony, pomoc w promowaniu strony poprzez Twoją stronę internetową i wiele więcej.

facebook portal przyszłości

Alternatywnie, możemy zoptymalizować istniejącą obecność na Facebooku poprzez:

Filmy angażujące społeczność

Wideo króluje na Facebooku. Dostarczają ewidentnie lepsze wskaźniki zaangażowania (wyświetlenia, polubienia, komentarze, udostępnienia) niż jakikolwiek inny rodzaj treści na tym kanale.

Business hero posiada własny zespół produkcji wideo, który może napisać scenariusz, wyprodukować i zmontować filmy angażujące użytkowników. Te 30- lub 45-sekundowe filmy są tworzone tak, aby zapadały w pamięć, angażowały i były łatwo przyswajalne przez każdego, kto przewija zatłoczony News Feed.

metaverse blockchain technology concepts person with experiences metaverse virtual world via smart phone futuristic tone conceptual photo
reklamy na facebook

Zarządzanie reklamami w mediach społecznościowych

Zarządzanie reklamami na Facebooku jest jedną z naszych specjalności w Business hero. Możemy pracować w Ad Managerze, aby nadzorować Twoje kampanie reklamowe od początku do końca.  Pomożemy Ci dopracować grupy docelowe, wybrać odpowiednie formaty reklam na Facebooku, strategicznie rozdzielić wydatki na inne kanały i zmierzyć wydajność Twoich płatnych kampanii społecznościowych.

Możemy również stworzyć zoptymalizowane pod kątem słów kluczowych strony docelowe dla Twoich reklam i postów sponsorowanych, napisać atrakcyjny tekst reklamowy, zaprojektować banery i wiele więcej.

Social Listening

Poprzez utrzymywanie ucha do ziemi za pomocą narzędzi, taktyk i technik nasłuchu społecznego, nasi menedżerowie mediów społecznościowych mogą zasadniczo odkryć rozmowy – na dobre i na złe – użytkownicy Facebooka mają o Twojej marce.

Możemy monitorować i kompilować kluczowe metryki, takie jak wzmianki o marce, kontekst tych wzmianek, sentyment, udział głosu Twojej marki w rozmowach branżowych w stosunku do konkurencji i wiele innych. Informacje te mogą być nieocenione w zarządzaniu reputacją i budowaniu relacji z klientami. Można je również wykorzystać do identyfikacji możliwości współpracy z influencerami z mediów społecznościowych.

Prowadzenie firmowego Facebooka
OD czego zacząć?

Tworzenie i zarządzanie konkursami w mediach społecznościowych

Zasada nr 1 wszystkich mediów społecznościowych: Bądź społeczny. W Business Hero nie tylko traktujemy Facebooka jako platformę dystrybucji treści. 

Upewniamy się również, że aktywnie angażujemy właściwych odbiorców i robimy dodatkowe kroki w celu nawiązania relacji z potencjalnymi klientami.

Jednym ze sposobów, w jaki to robimy, są strategiczne konkursy i kampanie z treściami generowanymi przez użytkowników, które pomagają budować followersów i prowadzić głębsze zaangażowanie wśród istniejących odbiorców. 

Pomagamy również zarządzać tymi kampaniami podczas ich realizacji i mierzyć wyniki.

Dopasowanie słów kluczowych

Samo dopasowanie słów kluczowych nie wystarczy. Dawno minęły czasy upychania słów kluczowych w treści, aby uzyskać wysoką pozycję w wyszukiwarkach. 

Więcej niż tylko dopasowywanie słów kluczowych i fraz, możemy pomóc Ci upewnić się, że Twoje treści internetowe wyczerpująco odpowiadają na pytania zadawane przez Twoich docelowych odbiorców.

Raportowanie

Marketing na Facebooku jest najbardziej efektywny, gdy jest częścią większej strategii, która służy Twoim celom. 

Czy są to kierowanie większego ruchu na stronie internetowej, zwiększenie generowania leadów, poprawa satysfakcji klienta, budowanie lojalności klienta lub wszystkie z powyższych, nasi strategowie mediów społecznościowych będą tworzyć raporty porównawcze, a następnie śledzić postępy kampanii na podstawie miesięcznej.

Copywriterka

Niektóre z kluczowych wskaźników, na które patrzymy w naszej analityce i raportowaniu obejmują:

Możemy również tworzyć niestandardowe raporty dla poszczególnych inicjatyw społecznościowych, takich jak konkursy i kampanie treści generowanych przez użytkowników.

Rozpocznij współpracę

Strategia. Zaangażowanie. Konwersja

Nie musisz łączyć się z wszystkimi 2 miliardami użytkowników Facebooka – wystarczy, że poznasz tych, którzy mają wartość komercyjną dla Twojej marki.

Nasze usługi zarządzania Facebookiem pomogą Ci opracować strategię, aby zaangażować tych użytkowników i przekształcić ich w wartościowych potencjalnych klientów.

Dowiedz się więcej o naszych usługach zarządzania Facebookiem.

content marketing na social mediach
Porady naszych ekspertów

Blog

Stworzenie strony internetowej: od projektu do optymalizacji SEO – kompleksowy przewodnik na 2024

Stworzenie strony internetowej: od projektu do…

Dom NA SKRÓTY Stworzenie strony internetowej to proces, który może wydawać się skomplikowany,…

Ile kosztuje zrobienie strony internetowej w 2024?

Ile kosztuje zrobienie strony internetowej w…

Dom NA SKRÓTY Wielu ludzi błędnie uważa, że stworzenie strony internetowej to jednorazowy…

RWD co to jest?

RWD co to jest?

Dom NA SKRÓTY Jako ekspert w dziedzinie projektowania stron internetowych, chciałbym przybliżyć Wam…

Jaki jest koszt strony internetowej w 2024?

Jaki jest koszt strony internetowej w…

Dom NA SKRÓTY Czy zastanawiałeś się, ile kosztuje stworzenie strony internetowej w 2024…

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zrealizowaliśmy dziesiątki projektów na terenie całego kraju.

Z miłą chęcią wykonamy stronę lub sklep internetowy również dla Twojej firmy.
Będziesz miał bezpośredni kontakt z doradcą klienta, grafikiem i programistą dzięki czemu proces realizacji przebiegnie szybko i sprawnie.

Copywriterka

Poznaj nasz pomysł na rozwój Twojej obecności w Internecie!

Wiemy, że każde działanie marketingowe musi skutkować zwiększeniem przychodów. Tworzymy kompleksowe strategie, które z powodzeniem pozwalają osiągnąć zamierzony cel. Prosimy o kontakt z nami poprzez wypełnienie krótkiego formularza.

Jakimi usługami jesteś zainteresowany?
Jaki budżet planujesz przeznaczyć na działania?