Administracja stron

Administracja stron

Profesjonalne wsparcie dla małych i średnich firm, organizacji oraz osób indywidualnych. Wykonujemy techniczną pracę związaną z techniczną opieką nad stronami internetowymi, bieżąca pomoc w obsłudze i usuwaniu usterek w WordPress. Działania związane z administracją strony internetowej wymagają systematyczności. Nasza oferta obejmuje kompleksowe – Pakiety administracji stron internetowych.

Administracja strony internetowej na czym polega?

Administracja stroną

– Aktualizacja WordPress
– Aktualizacje wtyczek
– Obsługa motywu (skórki)
– Odpowiedzi na Twoje pytania
– Aktualizacja treści na stronie
– Pakiety wsparcia

Bezpieczeństwo wordpress

– Monitoring
– Kopie zapasowe
– Dodatkowe zabezpieczenia
– Aktualizacje bezpieczeństwa

Rozwiązywanie problemów

– Usuwanie usterek WordPress
– Przywrócenie działania strony
– Programowanie WordPress
– Zarządzanie bazą danych

Strony www Kielce

Administracja strona internetowa pakiety

Administracja stroną internetową WordPress obejmuje techniczną pracę związaną z bezpieczeństwem, aktualizacjami, kopii zapasowych, zmiany związane rozbudową stron czy wprowadzaniem nowych treści, dodawanie wpisów.

Mini

298 zł

Miesięcznie

Podstawowy

398 zł

Miesięcznie

Premium

498 zł

Miesięcznie

Administracja

Jak działa wsparcie i administracja strony internetowej?

Wykonamy prace związane z rozszerzeniem Twojej strony internetowej. Może to być nowa praca funkcjonalna dla programistów, wprowadzanie nowych treści, optymalizacja SEO oraz prace graficzne związane ze zmianami na stronie.

WordPress i wtyczki muszą zostać zaktualizowane ze względów bezpieczeństwa lub nowych funkcji. Dbamy o to, aby każda aktualizacja odbywała się bezpiecznie i nie wpłynęła negatywnie na działanie serwisu. Odpowiadamy również za przetestowanie poprawności działania serwisu po aktualizacji serwisu i zapewnienie usunięcia wszelkich usterek.

Dobra praktyka wymaga ochrony na wypadek różnych problemów, a jednym z najbezpieczniejszych rozwiązań jest utrzymywanie aktualnej kopii witryny w miejscu niezależnym od dostawcy usług hostingowych, gotowej do użycia, nawet jeśli serwer, na którym się znajdujesz obecnie używanie kończy się niepowodzeniem.

Monitorowanie bezpieczeństwa jest szczególnie ważne dla stron pełniących funkcje biznesowe. W ramach pakietu zapewniamy dodatkowe zabezpieczenia zwiększające poziom bezpieczeństwa WordPressa, monitorujemy stronę i dokonujemy niezbędnych aktualizacji.

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z korzystaniem z WordPressa.

Pomożemy Ci zrozumieć, co dzieje się na stronie. Jaka jest liczba odwiedzających, w jaki sposób użytkownicy poruszają się po witrynie i czego szukają. Pomożemy Ci wyciągnąć wnioski z danych podanych w Google Stats, a także dostarczymy raporty podsumowujące aktywność w witrynie.

Kto i dlaczego potrzebuje usługi administracyjnej?

Każda firma, która wykorzystuje stronę internetową jako ważny element swojej działalności, potrzebuje profesjonalnego wsparcia administracyjnego. Internet to nieprzewidywalna i ciągle zmieniająca się przestrzeń. Bieżący serwis, sprawne aktualizacje wtyczek i całego systemu WordPress oraz bezpieczeństwo Twojej strony pozwalają uniknąć wielu problemów i wysokich kosztów związanych z usunięciem.

Kto i dlaczego potrzebuje usługi administracyjnej
Jak strony internetowe sa hackowane

Jak strony internetowe sa hackowane?

Kontrola dostępu odnosi się do autoryzacji, uwierzytelniania i uprawnień użytkowników do stron internetowych, serwerów, paneli hostingowych, forów społecznościowych, systemów, sieci itp. Dzięki kontroli dostępu możesz określić, kto może uzyskać dostęp do Twojej witryny i jej różnych składników, danych i zasobów oraz do jakiej kontroli i uprawnień jest uprawniony.
Hakerzy często stosują ataki typu brute force, takie jak zgadywanie nazw użytkowników i haseł, próbowanie popularnych haseł, używanie generatorów haseł, e-maili i linków związanych z socjotechniką/phishingiem itp.
Strony bardziej narażone na tego typu włamania to:
Nie mają solidnych zasad i procesów konfiguracyjnych dotyczących uprawnień i autoryzacji użytkowników. Nie wymuszają silnych haseł. Nie wymuszają dwuskładnikowej/wieloskładnikowej polityki uwierzytelniania. Od czasu do czasu zmieniaj hasła, zwłaszcza po odejściu pracowników z organizacji. Nie wymagają połączenia HTTPS.

Jak zabezpieczyć stronę przez włamaniem?

Hakerzy zazwyczaj nie odróżniają wielomilionowej firmy od małej firmy zajmującej się wypiekami domowymi. Bez względu na wielkość Twojej organizacji i charakter Twojej witryny, strony internetowe mogą zostać zhakowane z różnych powodów. Jeśli jesteś dużą organizacją, osoby atakujące mogą śledzić ciągłość Twojej działalności lub danych albo mogą planować umieszczanie złośliwego oprogramowania i wykorzystywanie ich witryny do dalszego rozpowszechniania. Aby skutecznie zapobiec atakom hakerów na Twoją witrynę, musisz mieć formalną politykę, która wymaga ciągłej oceny kontroli, metod identyfikacji i ustalania priorytetów zagrożeń oraz solidnego planu łagodzenia.

Proces oceny musi śledzić często wykorzystywane luki w zabezpieczeniach, nowe luki dnia zerowego ogłaszane przez sprzedawców i sprawdzać, czy istnieją one w stosie technologicznym Twojej witryny.
Następnie firmy muszą priorytetyzować zagrożenia związane z istniejącymi lukami w oparciu o możliwy wpływ na poufność, integralność i dostępność, a następnie łatać systemy, naprawiać kod lub używać zapór sieciowych aplikacji internetowych, aby zapobiec włamaniu do witryny.
Potężne, inteligentne, kompleksowe i zarządzane rozwiązania bezpieczeństwa, takie jak AppTrana, ułatwiają ciągłą ocenę i ochronę w czasie rzeczywistym.

Jak zabezpieczyć stronę przez włamaniem
Porady naszych ekspertów
Blog
Stworzenie strony internetowej: od projektu do optymalizacji SEO – kompleksowy przewodnik na 2024
09sty

Stworzenie strony internetowej: od projektu do…

Dom NA SKRÓTY Stworzenie strony internetowej to proces, który może wydawać się skomplikowany,…

Ile kosztuje zrobienie strony internetowej w 2024?
04cze

Ile kosztuje zrobienie strony internetowej w…

Dom NA SKRÓTY Wielu ludzi błędnie uważa, że stworzenie strony internetowej to jednorazowy…

RWD co to jest?
04cze

RWD co to jest?

Dom NA SKRÓTY Jako ekspert w dziedzinie projektowania stron internetowych, chciałbym przybliżyć Wam…

Jaki jest koszt strony internetowej w 2024?
04cze

Jaki jest koszt strony internetowej w…

Dom NA SKRÓTY Czy zastanawiałeś się, ile kosztuje stworzenie strony internetowej w 2024…

Potrzebujesz szybkiej informacji?
Wypełnij formularz!
Jakimi usługami jesteś zainteresowany?
Jaki budżet planujesz przeznaczyć na działania?
Masz wątpliwości?
Porozmawiaj z nami!

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy, masz jakieś uwagi lub po prostu chcesz porozmawiać.
Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!

ul. Zagórska 20/11, 
25- 355 Kielce

Poznaj nasz pomysł na rozwój Twojej obecności w Internecie!

Wiemy, że każde działanie marketingowe musi skutkować zwiększeniem przychodów. Tworzymy kompleksowe strategie, które z powodzeniem pozwalają osiągnąć zamierzony cel. Prosimy o kontakt z nami poprzez wypełnienie krótkiego formularza.

Jakimi usługami jesteś zainteresowany?
Jaki budżet planujesz przeznaczyć na działania?